+372 515 0688 info@cubusan.ee E-R 09-17:00

Õhupuhastid koolides ja lasteaedades.

Koolid ja lasteaiad - investeering haridusse, mis maksab dividende.

Igapäevaselt pikki tunde koolide ja lasteaedade siseruumides koos viibides puutuvad nii õpetajad kui ka lapsed kokku mikroobidest ja viirustest üleküllastunud õhuga ruumides. Sellel võivad olla ebamugavad ja tervisele kahjulikud mõjud. Pärast päeva koolis või lasteaias lähevad lapsed koju oma perede juurde ja võtavad need mikroobid kaasa, luues pikad nakkusahelad, mis ohustavad aina järgmiste inimeste tervist. Nii gripiviirused kui SARS-CoV-2 viirus võivad kujutada tõsist ohtu nõrgenenud immuunsüsteemiga õpetajatele ja lastele ja nende lähedastele.

Tõsiste haiguspuhangute korral on vajadus koolid ajutiselt sulgeda, nagu see oli SARS-CoV-2 viiruse tõttu. Selle tulemuseks on väärtusliku aja kadumine laste arenguks ja hariduseks ning kaasneb täiendav koormus vanematele. CUBUSAN-õhupuhasti pakub koolides ja lasteaedades tõhusat lahendust haiguste edasikandumise vältimiseks ja neutraliseerib ka SARS-CoV-2 viiruse. Üks asi, milles saame olla kindlad, on see, et investeering laste harimiseks on alati õige otsus. Tavaliselt on õhu desinfitseerimiseks ühes klassiruumis vaja ainult ühte CUBUSAN-kuubikut.

Õhupuhasti aitab oluliselt kaasa nakkuste leviku vähendamisele!

Õhupuhastid koolides ja lasteaedades.

Koolid ja lasteaiad - investeering haridusse, mis maksab dividende.

Igapäevaselt pikki tunde koos viibides puutuvad nii õpetajad kui ka lapsed koolides ja lasteaedades kokku mikroobidest ja viirustest üleküllatunud siseõhuga ruumides. Sellel saavad olla ebamugavad ja tervisele kahjulikud mõjud. Pärast päeva lasteaias või koolis lähevad lapsed koju oma perede juurde ja võtavad need mikroobid kaasa, luues pikad nakkusahelad, mis ohustavad aina järgmiste inimeste tervist. Nii gripiviirused kui SARS-CoV-2 viirus võivad kujutada tõsist ohtu nõrgenenud immuunsüsteemiga õpetajatele ja lastele.

Tõsiste haiguspuhangute korral on vajadus koolid ajutiselt sulgeda, nagu see oli SARS-CoV-2 viiruse tõttu. Selle tulemuseks on väärtusliku aja kadumine laste arenguks ja hariduseks ning täiendav koormus vanematele. Õhupuhasti CUBUSAN pakub koolides ja lasteaedades tõhusat lahendust haiguste edasikandumise vältimiseks ja neutraliseerib ka SARS-CoV-2 viiruse. Üks asi, milles saame olla kindlad, on see, et investeering laste harimiseks on alati õige otsus. Tavaliselt on õhu desinfitseerimiseks klassiruumis vaja ainult ühte CUBUSAN-kuubikut.

Õhupuhasti aitab oluliselt kaasa nakkuste arvu vähendamisele!