+372 515 0688 info@cubusan.ee E-R 09-17:00

Õhupuhastid koolitus- ja seminariruumides

Koolitus- ja seminariruumide nõuded arenevad pidevalt. Üha enam oodatakse, et kohtumiste keskkond peab olema võimalikult kaasaegne ja praktiline. Peagi on saamas põhinõudeks samuti kvaliteetne sisekliima, seega kvaliteetse õhupuhasti olemasolu seminariruumis.

Õhupuhastid suurendavad tootlikkust ja loovust.

Asukoht mängib olulist rolli seminari või koolituse õnnestumisel. Lisaks ruumilistele aspektidele nagu tehnilised seadmed, akustika ja sisustus, edendab ruumi meeldiv atmosfäär tootlikkust ja loovust. Hea õhukvaliteet tagab selge pea ja loob avatud atmosfääri. Kogu pakett on võti. Hästi varustatud seminariruumi ja osalejate õpikogemuse vahel on sageli positiivne seos. CUBUSAN-õhupuhasti ruumides aitab luua kutsuvat õhkkonda ja lubab nauditavat sisekliimat.

Gruppides kogunemine on turvalisem.

Kui ühes ruumis koguneb mitu inimest, on aerosoolide sisaldus õhus suurem. Suurenenud liikumine aktiivsete seminaride ja koolituste vormide puhul, näiteks tantsukoolituse ajal, põhjustab tugevat higistamist ja suurem CO2 toodang toob kaasa ka rohkem aerosoole ruumis. Sama mõju võib näha, kui inimesed istuvad pikemalt üksteise kõrval koos ruumis, kus puudub õhuringlus. CUBUSAN-õhupuhasti desinfitseerib pidevalt õhku ja eemaldab kuni 99,99% mikroobidest, muutes õhu puhtamaks ja tervisele ohutumaks.

Seega ei aita koolitusruumide CUBUSAN-õhupuhasti mitte ainult koolitusasutuse töötajatel säilitada asukoha hügieenistandardeid, vaid ka koolitajatel keskenduda täielikult seminari sisu ettevalmistamisele.

Õhupuhastid koolitusruumides ja seminariruumides

Koolitus- ja seminariruumide nõuded arenevad pidevalt. Üha enam oodatakse, et kohtumiste keskkond peab olema võimalikult kaasaegne ja praktiline ning peagi on saamas põhinõudeks kvaliteetne sisekliima, seega õhupuhasti olemasolu seminariruumis.

Õhupuhastid suurendavad tootlikkust ja loovust.

Asukoht mängib olulist rolli seminari või koolituse õnnestumisel. Lisaks ruumilistele aspektidele nagu tehnilised seadmed, akustika ja sisustus, edendab ruumi meeldiv sisekliima tootlikkust ja loovust. Hea õhukvaliteet tagab selge pea ja loob avatud atmosfääri. Kogu pakett on võti. Hästi varustatud seminariruumi ja osalejate õpikogemuse vahel on sageli positiivne seos. CUBUSAN-õhupuhasti aitab luua kutsuvat õhkkonda ja lubab nauditavat sisekliimat.

Gruppides kogunemine on turvalisem.

Kui ühes ruumis koguneb mitu inimest, on aerosoolide sisaldus õhus suurem. Suurenenud liikumine aktiivsete koolitusvormide puhul, näiteks tantsukoolituse ajal, põhjustab tugevat higistamist ja suurem CO2 toodang toob kaasa ka rohkem aerosoole ruumis. Sama mõju võib näha, kui inimesed istuvad pikemalt üksteise kõrval koos ruumis, kus puudub õhuringlus. CUBUSAN-õhupuhasti desinfitseerib pidevalt õhku ja eemaldab kuni 99,99% mikroobidest, muutes õhu puhtamaks ja tervisele ohutumaks.

Seega ei aita koolitusruumide CUBUSAN-õhupuhasti mitte ainult koolitusasutuse töötajatel säilitada asukoha hügieenistandardeid, vaid ka koolitajatel keskenduda täielikult seminari sisu ettevalmistamisele.