+372 515 0688 info@cubusan.ee E-R 09-17:00

Õhupuhastid kontorites ja ettevõtetes

Töötajate puudumine nakkusohu tõttu on kontoris asuva õhupuhastiga välistatud.

Enamik inimesi veedab suurema osa oma tööajast kontorites jagades ruumi oma kaastöötajatega. Aga kõikjal, kus inimesed kohtuvad, ilmnevad ka mikroobid, nii pindadel kui õhus. Muuseas võib see hõlmata selliseid viirusi nagu gripiviirused ja ka SARS-CoV-2 viirus, mis kujutavad tõsist ohtu nõrgenenud immuunsüsteemiga inimestele. COVID-19 pandeemia on näidanud, et töökoht on ohtlike haiguste leviku üks peamisi kohti. Kui ettevõttes käivitub nakkusahel, tuleb töötajad paigutada karantiini. Halvimal juhul võib juhtuda, et ettevõte peab töötajate nappuse või ametiasutuste sunniviisilise sulgemise tõttu teatud ajaks täielikult uksed sulgema. CUBUSAN-õhupuhasti võib pakkuda siin lahendust ja ohjeldada seda riski.

CUBUSAN-õhupuhasti kontoris tagab teie töötajatele optimaalse kaitse.

Mikroobide vähendamine nõuab kas õhupuhastit või aktiivset õhu desinfitseerimist. CUBUSAN-õhupuhasti kasutab nii õhu kui ka pindade puhastamiseks uuenduslikku STEREX-plasmatehnoloogiat, neutraliseerides kuni 99,99% ümbristega viirustest ja bakteritest. CUBUSAN on saanud ametliku sertifikaadi ja on tõestatud, et seadme tehnoloogia neutraliseerib koroonaviirused!
Kui desinfitseeritud õhk vähendab nakkuste levikut ettevõtte ruumides, toob see pikemas perspektiivis kaasa vähem töötajate haiguspäevi. Koos asjaoluga, et meeldiv töökeskkond ja õhu parem kvaliteet võivad tootlikkust oluliselt parandada, võimendab see teie ettevõtte edu.

Kontori õhupuhastid – tõhusad ja vaevalt märgatavad tänu uuenduslikule tehnoloogiale.

Elegantne disain ja keerukas tehnoloogia, mis toimib vaikselt, tagab, et töötajad ei kaota kunagi keskendumisvõimet. See muudab CUBUSAN-õhupuhasti kontoris ideaalseks täienduseks teie asutuse hügieeni kontseptsioonile.

Õhupuhastid kontorites ja ettevõtetes

Töötajate puudumine nakkusohu tõttu on kontoris asuva õhupuhastiga välistatud.

Enamik inimesi veedab suurema osa oma tööajast kontorites jagades ruumi oma kaastöötajatega. Aga kõikjal, kus inimesed kohtuvad, ilmnevad ka mikroobid, nii pindadel kui siseõhus. Muuseas hõlmab see selliseid viirusi, mis kujutavad tõsist ohtu nõrgenenud immuunsüsteemiga inimestele nagu gripiviirused ja ka SARS-CoV-2 viirus. COVID-19 pandeemia on näidanud, et töökoht on ohtlike haiguste leviku peamine koht. Kui ettevõttes käivitub nakkusahel, tuleb töötajad paigutada karantiini. Halvimal juhul võib juhtuda, et ettevõte peab töötajate nappuse või ametiasutuste sunniviisilise sulgemise tõttu teatud ajaks täielikult uksed sulgema. Kontori õhupuhasti võib pakkuda siin lahendust ja ohjeldada seda riski.

CUBUSAN kontori õhupuhasti tagab teie töötajatele optimaalse kaitse.

Mikroobide vähendamine nõuab kas õhupuhastit või aktiivset õhu desinfitseerimist. CUBUSAN õhupuhasti kasutab nii õhu kui ka pindade puhastamiseks uuenduslikku STEREX plasmatehnoloogiat, neutraliseerides kuni 99,99% ümbristega viirustest ja bakteritest. CUBUSAN on saanud ametliku sertifikaadi ja on tõestatud, et seadme tehnoloogia neutraliseerib koroonaviirused!
Kui desinfitseeritud õhk vähendab nakkuste arvu ettevõtte ruumides, toob see pikemas perspektiivis kaasa vähem töötajate haiguspäevi. Koos asjaoluga, et meeldiv töökeskkond ja siseõhu parem kvaliteet võivad tootlikkust oluliselt parandada, võimendab see teie ettevõtte saavutusi.

Kontori õhupuhastid – tõhusad ja vaevalt märgatavad tänu uuenduslikule tehnoloogiale.

Elegantne disain ja keerukas tehnoloogia, mis toimib peaaegu vaikselt, tagab, et töötajad ei kaota kunagi keskendumisvõimet. See muudab CUBUSAN kontori õhupuhasti ideaalseks täienduseks teie kontorihügieeni kontseptsioonile.