+372 515 0688 info@cubusan.ee E-R 09-17:00

Õhupuhastid fitness-stuudiotes ja jõusaalides

Tehke väike hingetõmbepaus täiesti turvaliselt!

Inimesed vabastavad tavaliselt rohkem aerosooliosakesi, kui nad on aktiivsed. Seega pole üllatav, et fitness- ja joogastuudiotes on õhus sageli palju aerosoole. CUBUSAN-õhupuhasti neutraliseerib kahjulikud aerosoolid ja ebameeldivad lõhnad, muutes seadme iga professionaalse spordikeskuse jaoks vajalikuks.

CUBUSAN tagab kerge hingamise.

Sisekliima peab olema treeningute ajal õige – see on väljakutse mitte ainult inimestele, vaid ka spordistuudio infrastruktuuri arvestades. Kus iganes paljud inimesed samal ajal koos treenivad, hingatakse sisse palju hapnikku ja potentsiaalselt aerosooliga koormatud CO2 hingatakse välja. Samuti on stuudios ja riietusruumides ebameeldivaid lõhnu.

Allergeenid, viirused ja bakterid levivad õhu kaudu ja halvimal juhul võivad need põhjustada haiguseid. CUBUSAN-õhupuhasti on täiuslik ja vaikne treeningpartner aktiivse õhu desinfitseerimise ning patogeenide ja halbade lõhnade vähendamise osas. Seade fitness- ja joogastuudiotele loob ohutu õhkkonna treeninguteks.

Viirusega koormatud õhu desinfitseerimine STEREX plasmatehnoloogia abil.

CUBUSAN-õhupuhasti tehnoloogia põhineb hüdroksüülradikaalidel (OH). Nendel molekulidel on desinfitseeriv ja neutraliseeriv toime bakterite ja teatud ümbristega viiruste konkreetsetele struktuuridele. Tänu fitness-stuudios asuvale õhupuhasti revolutsioonilisele tehnoloogiale on võimalik tagada hügieenistandardid siseruumides ja tagada spordirajatiste puhtus – isegi intensiivse kasutamise ajal.

Õhupuhastid fitness-stuudiotes ja jõusaalides

Tehke väike hingetõmbepaus täiesti turvaliselt!

Inimesed vabastavad tavaliselt rohkem aerosooliosakesi, kui nad on aktiivsed, nii et pole üllatav, et fitness- ja joogastuudiotes on õhus sageli palju aerosoole. Fitness-stuudio õhupuhasti neutraliseerib kahjulikud aerosoolid ja ebameeldivad lõhnad, muutes selle iga professionaalse spordikeskuse jaoks vajalikuks.

Hingake CUBUSAN-iga uuesti kergelt.

Kliima peab olema treeningute ajal õige – see on tõeline väljakutse mitte ainult inimestele, vaid ka spordistuudio infrastruktuuri arvestades. Kus iganes paljud inimesed samal ajal koos treenivad, hingatakse sisse palju hapnikku ja potentsiaalselt aerosooliga koormatud CO2 hingatakse välja. Stuudios ja riietusruumides on samuti ebameeldivaid lõhnu.

Allergeenid, viirused ja bakterid täidavad õhku. Halvimal juhul võivad need põhjustada haigusi. CUBUSAN on täiuslik ja vaikne treeningpartner aktiivse õhu desinfitseerimise ning patogeenide ja halbade lõhnade vähendamise osas. CUBUSAN õhupuhasti fitness stuudiotele ja joogastuudiotele loob ohutu õhkkonna treeninguteks.

Viirusega koormatud õhu desinfitseerimine STEREX plasmatehnoloogia abil.

CUBUSAN õhupuhasti tehnoloogia põhineb hüdroksüülradikaalidel (OH). Nendel molekulidel on desinfitseeriv toime ja need piiravad nende neutraliseerivat toimet bakterite ja teatud ümbristega viiruste konkreetsete struktuuridega. Tänu fitnessstuudio õhupuhasti revolutsioonilisele tehnoloogiale on võimalik tagada hügieenistandardid siseruumides ja tagada spordirajatiste puhtus – isegi intensiivse kasutamise ajal.